Česky Deutsch
Kynsperk.eu
Fotogalerie
Příběh Káji

Milenec Postřehy ze života Střídavá péče Opatrovnická mafie Josef Hausmann

Soudkyně Marie Kříhová z Obvodního soudu pro Prahu 3 odmítla provést výslech mámy k této otázce, svědčící o okolnostech odchodu mámy ze společné domácnosti. Toto je proto jediná možnost, jak odhalit smutnou pravdu o tom, co předcházelo vytržení Káji z jeho domova.

Poté, co se Hana Hodinová s Kájou vrátila 6.10.2008 od své mamínky, zpozoroval táta v jejím chování další podivné změny. Ty vyvrcholily na přelomu října a listopadu 2008. Máma například začala před tátou důsledně schovávat svůj mobilní telefon, ačkoliv ho předtím obvykle nechávala volně ležet někde na stole. Výrazně častěji jí také začaly přicházet SMS zprávy, které si pokradmu se spikleneckým výrazem ve tváři četla a odpovídala na ně. Máma také odmítala intimní soužití s tátou, i když ten o něj měl stále zájem. Odstěhovala se dokonce na noc do dětského pokoje, přestože její přítomnost Káju rušila ze spánku. Budil se, dožadoval se spaní s mámou v posteli apod.

Někdy ke konci října máma tátovi sdělila, že 6.11.2008 bude potřebovat, aby táta od 12:30 hod. byl s Kájou, protože si bude chtít jít zaplavat. Táta ale ten den měl dopoledne pracovní program, který se mohl protáhnout až do odpoledne. Nabídl proto mámě, že s Kájou bude od 16:00, kdy už jistě bude doma, a bude s ním až do večera. To však máma zásadně odmítla bez rozumného vysvětlení. Na čas od 12:30 hod. si sama zajistila hlídání Káji u brigádnice, která chodila tátovi občas vypomáhat s administrativními pracemi. Několik dní před tím si máma také koupila novou luxusní podprsenku a den před 6.11.2008 se ještě u táty ujišťovala, že jí tato podprsenka sluší a pěkně zvedá poprsí... Tu si pak 6.11.2008 vzala na sebe.

To a nejen to vedlo tátu k závěru, že máma zřejmě chce svůj volný čas využít k jinému uvolnění, než k rekreačnímu plavání. Obrátil se proto na specializovanou detektivní agenturu, aby tuto domněnku ověřila.

Apartmány Flora (zdroj: www.hodinovyhotel.com)Ta zjistila, že máma dne 6.11.2008 krátce po 12:30 hod. opustila byt, vydala se k tramvajové zastávce, koupila si jízdenku a tramvají odjela do zastávky Flora. Tam vystoupila a velmi vřele se přivítala s mužem středního věku, se kterým pak společně šli do jednoho domu u metra. Tam střídavě použili výtah a schodiště až do 5. patra, kde šli do bytu označeného Apartmány Flóra. Je to hodinový hotel nabízející milenecký azyl v podobě krátkodobého ubytování. Oba zde měli už předem rezervovaný pokoj. Byli tam přibližně hodinu a půl a máma se pak (opět po velmi vřelém rozloučení s tímto mužem) vrátila domů, kam dorazila krátce po 15:00 hod.

Táta, kterému se podařilo už kolem 12:30 hod. vrátit domů, byl o tom detektivní agenturou mezitím informován. O to více ho pak šokovalo, když mu máma po návratu ještě vyčetla, že nehlídal Káju. Vždyť se nakonec přece dokázal vrátit dříve a chudák máma si musela na tuto dobu zajišťovat hlídání sama. Přestože táta mámě naznačoval, že má pochybnosti o tom, kde skutečně byla, tvrdila stále, že si byla zaplavat. Dokonce si večer přeprala plavky a ostentativně je vyvěsila v koupelně.

Táta později zjistil, že zadaný muž, s nímž se máma takto setkala, už mnoho let předtím opakovaně inzeroval na internetových serverech Adult.cz, Annonce.cz, Sexmission.cz a dalších. Nabízel tam pod svým telefonním číslem nabídku intimního vztahu a dokonce i eskortních služeb. Tento muž přitom zásadně odmítá používat ochranu...

Máma tak svým nezodpovědným chováním ohrozila i tátu. V týdnu následujícím po setkání s milencem se u ní objevily zdravotní problémy. Mezitím se intimně stýkala s tátou a i u něj se pak asi po týdnu objevily zdravotní komplikace. Přestože si máma musela být vědoma zdravotních rizik plynoucích ze zanedbání infekce, i v této situaci se neustále snažila vše vyvracet a intimní styk s cizím mužem popírat.

A jak se k dané věci postavila soudkyně Kříhová? Pro ni je otázka morálních hodnot, které máma zastává a předává Kájovi, zcela irelevantní a nepřipouští ji k projednání. K projednání nepřipustila ani otázku, zda i její sestra Jitka Fürstová navázala vztah za průběhu svého předchozího manželství a rozvedla se. A ani otázku ověřující, že máma měla poměr s jiným ženatým mužem už v době svých středoškolských studií. Soudkyně Kříhová namísto toho křivě osočila tátu z toho, že si sám podával inzeráty, který si kdysi zadával mámin milenec...


Sdílet


Střídavá výchova Domácí násilí, Kříhová, Nečas, OSPOD, Praha 3
Soudci,
Spravedlnost dětem, Střídavá výchova
Tátové, Výživné, rodič.eu, Počet přístupů: